لیسه خصوصی رضوان جشن ولادت باسعادت امام زمان عج را برگزار کرد.

۱۵ شعبان المعظم سالروز ولادت با سعادت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف تجلیل شد.
همزمان با سالروز ولادت با سعادت آخرین ذخیره الهی حضرت حجت بن الحسن عسکری امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف مجلس باشکوهی در لیسه های خصوصی رضوان برگزار گردیده و با برنامه های متنوعی از این روز تجلیل بعمل آمد.
این محفل که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید اساتید و دانش آموزان این مجتمع آموزشی در هردو شعبه مرکزی و شعبه دوم به خواندن سرودهای زیبا، مقاله، دکلمه، نمایشنامه، مسابقه و سخنرانی پرداختد و محفل با دعائیه ای ختم گردیده و در پایان از همه اشتراک کنندگان این محفل باشکوه پذیرایی نیز صورت گرفت.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر وارزقنا رافته و رحمته و دعائه و خیره و اجعلنامن اعوانه و انصاره.

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

تجلیل ازاساتید و برگزیدگان صنوف لیسه خصوصی رضوان

تجلیل ازاساتید و برگزیدگان صنوف لیسه خصوصی رضوان تجلیل از فارغ التحصیلان صنف ۱۲ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *