ولادت با سعادت امام عصر عج مبارکباد

ظهور منجی (نجات بخش)یکی از باورهای همه ادیان عالم اعم از آسمانی و زمینی است. همه معتقدند: بعد از آنکه جهان پر از ظلم و جور شد خداوند کسی را خواهند فرستاد تا جهان و جهانیان را نجات بخشیده و یک حکومت عدالت گستری را در تمام دنیا حاکم سازد.
نهایتا هر دین و آئینی آن منجی را به یک نام و نشانی می شناسند. در دین مقدس اسلام اسم آن منجی مهدی(عجل الله و تعالی فرجه الشریف) و از فرزندان علی و فاطمه و ذریه رسول مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم است .
اهل سنت و جماعت معتقدند: که حضرت مهدی هنوز بدنیا نیامده است و ما منتظر تولدش هستیم.
اما شیعیان معتقدند آن حضرت در سال ۲۵۵ هجری قمری یعنی ۱۱۸۹ سال قبل در سامرا در خانه حضرت امام عسکری و نرجس خاتون دیده به جهان گشوده است و بعد از پنج سال زندگی نسبتا طبیعی در خانه پدر سر انجام در سال ۲۶۰ از نظر ها غایب گردیده و ۶۹ سال در غیبت صغرا به سربرده و به ترتیب توسط نواب اربعه(عثمان بن سعید، محمد بن عثمان، حسین بن روح نوبختی و علی بن محمد سمری) با مردم و شیعیانش در ارتباط بوده است و بعد از آن بدستور خداوند متعال در غیبت کبری به سر می برد تا اذن ظهورش را از حضرت باریتعالی بگیرد و جهان را با نور وجودش منور سازد.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر وارزقنا رافته و رحمته و دعائه و خیره

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

ثبت نام سال تعلیمی۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *