ملاقات رییس و اعضای رهبری اتحادیه مکاتب خصوصی با رییس مستفیت ولایت بلخ

طی نشستی اعضای رئیسه اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ که با جناب مستوفی صاحب سید اکبر سروری در روز سه شنبه اول حوت ۱۳۹۶ صورت گرفت توافق ذیل بدست آمد:
۱. مستوفیت متعهد است بعد از ۱۵ حوت ۱۳۹۶ جهت آگاهی بخشی امور مالی کلیه مکاتب خصوصی نسبت به نحوه پرداخت مالیه و خانه پری فورم های اظهار نامه و…از طریق اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ سمیناری را برگزار نماید و ضمن آموزش کلیه امور مربوط به مسایل مالیه هرگونه سوالاتی در این زمینه را جواب دهند.
۲. در زمینه کم و کاستی ها و نواقصی که در زمینه پرداخت مالیه سال های گذشته توسط مکاتب خصوصی صورت گرفته اند مستوفیت نهایت همکاریهای لازم را انجام دهد.
۳. مکاتب خصوصی هم در قسمت اظهار واقعیت های موجود در زمینه اخذ فیس، مقدار فیس های تحصیلی و پرداخت دقیق و به موقع مالیه شان کمال مساعدت و همکاری را با مستوفیت داشته باشند.
نوت:
۱. ملاقات با رئیس معارف هنوز میسر نگردیده است و طی روزهای آینده این امکان میسر خواهد شد.

۲.قرار بر این شده است این سمینار بعد از تاریخ۱۵ حوت ۹۶ بر گزار گردد. بناء از عموم همکاران و مدیران محترم مکاتب خصوصی ولایت بلخ خواهشمندیم افراد که در این سمینار میخواهند شرکت کنند را از حالا تعیین نموده و به ما اعلام فرمایند

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

لیسه رضوان در آینه زمان

بیش از ده سال است که از تاسیس این مرکز آموزشی می گذرد مرکزی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *