تجلیل از ولادت امام زمان(عج)

۱۸۴۲۵۰۳۳_۳۱۵۲۲۱۵۲۸۹۱۲۱۶۰_۲۰۰۷۰۹۰۶۲۴۵۹۰۹۶۲۲۱۲_n

لیسه خصوصی رضوان باز هم حماسه آفرید.
در ۱۵ شعبان المعظم ۱۴۳۸ ق. مدرسه رضوان یک بار دیگر از ولادت با سعادت حضرت ولیعصر ارواحناه فداه تجلیلی به عمل آوردند و با حضور اساتید و اندیشمندان حوزه و دانشگاه مدیران مدارس عصری و حوزه ای متنفذین و شخصیتهای علمی فرهنگی و اجتماعی و همچنین والدین دانش آموزان و دانش آموزان در دو تایم جدا گانه برنامه های ذیل را ارائه کردند:
در این برنامه ها ابتداء جلسه با تلاوت آیات چندی از کلام الله مجید آغاز گردید و در ادامه آن دانش آموزان هرکدام به ترتیب به خواندن مقاله به زبان فارسی و انگلیسی، شعر، مداحی و.. پرداختند که مورد توجه و تشویق حاضران قرار گرفتند.
در ادامه برنامه ها در تایم بعد از ظهر گفتمانی هم اجراء گردید که با حضور کار شناسان هریک: حجج اسلام: اقایان علی احمد حلیمی مسئول و مدیر مدرسه علمیه ثقلین، سید شاه حسین موحدبلخی شاعر و استاد حوزه و دانشگاه و اینجانب (سیدابراهیم مرتضوی مدیر مسیول مدرسه رضوان) با مجری گری محمد امین حبیبی تبار طلبه و دانشجوی سال سوم حقوق و علوم سیاسی و همچنین مسئول فرهنگی مدرسه رضوان به سوالات ذیل جواب داده شد.

الف) علت غیبت امام زمان چیست و مشخصه های حکومت امام زمان عج بعد از ظهور و در زمان حضور حضرت کدام است؟(مرتضوی)
ب) وظایف ومسئولیت های ما منتظران امام زمان در زمان غیبت آن حضرت چیست ؟ و چرا درمیان ائمه معصومین ( ع ) امام زمان مصداق عدالت گستر جهان معروف است ؟(موحدی)
ج) دیدگاه مذاهب اربعه اهل سنت پیرامون مسئله مهدویت چیست ؟ آیا امام زمان در حاضر دارای زن و فرزند و فامیل است یا خیر و اگر هست در کجا زندگی می کنند و آیا ما می توانیم به ایشان دسترسی داشته باشیم؟ چه طوری؟(حلیمی)
این برنامه که از ابتکارات مدرسه رضوان بود و برای بار دوم اجراء گردید خیلی مورد توجه و تشویق حاضران و خانواده ها قرار گرفت و ایشان خواستار ادامه آن در مناسبت های دیگر هم شدند.
پایان بخش برنامه سخنرانی جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای سید محمد موسوی مسئول نمایندگی مرکز فعالیت های تبیان در مزار شریف بود که با سخنان خوب و اندیشمندانه اش مستمعین شان مستفیض ساختند.
این برنامه با پذیرایی از مهمانان خاتمه پیدا کرد.

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۶۴۲۲۴

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۷۵۵۲۵

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۸۲۴۲۲

۱۸۴۴۷۴۴۷_۳۱۵۲۲۱۴۶۸۹۱۲۱۶۶_۷۸۹۳۳۲۱۱۸۸۶۸۱۸۷۴۹۴۱_n

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۶۵۴۲۵

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۷۵۱۱۸

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۶۳۵۰۷ - Copy

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۸۳۵۳۱

DSCN1753

DSCN1755

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

افتخاری دیگر برای رضوان و رضوانیان

مرتضوی سید ابراهیم سادات, [۰۱٫۱۲٫۲۲ ۱۲:۵۶] #افتخار_ دیگری_برای_رضوان_ و رضوانیان کسب مدال طلا در مسابقات بین المللی ریاضیات کانگورو درسال تعلیمی۱۴۰۱ در میان بیش از هشتاد کشور دنیا برای سجاد جان ولد نجیب الله صنف ۱۲ و دپلم افتخار ولایتی برای محمدحسین جان نظری ولد غلام سخی صنف پنجم و سید روح الله جان ولد سید محمد صنف دهم را به خودشان و والدین محترم شان و همچنین به رضوان و رضوانیان تبریک عرض می کنیم. از خداوند متعال آرزوی موفقیت و سربلندی دارم برای این عزیزان. #مدال #طلا #مسابقات ریاضیات کانگورو #لیسه خصوصی رضوان #کانگورو۱۴۰۰ مرتضوی سید ابراهیم سادات, [۰۱٫۱۲٫۲۲ ۱۳:۳۰] با کانکور رضوان آینده تان را تامین کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *