توضیح کارنامه های صنوف اول الی سوم

باطلاع اولیاء محترم دانش آموزان لیسه خصوصی رضوان رسانیده می شود که توضیح کارنامه های چهار و نیم ماهه سال تعلیمی۱۳۹۵ و برنامه های درسی و رخصتی تابسان به قرار ذیل می باشد:

۱- درسهای اصول صنفی( صنوف اول الی سوم از روز یکشنبه مورخ ۹۵/۳/۳۱  و صنوف چهارم الی ششم از چهار شنبه مورخ ۹۵/۴/۲ و صنوف هفتم الی نهم از مورخ ۹۵/۴/۶ الی دوشنبه مورخ ۹۵/۴/۷دایر می باشد و دانش آموزان عزیز موظفند تا تاریخ یاد شده در مکتب حاضر شده و به درسهای شان ادامه دهند.

۲- کارنامه های صنوف اول الی سوم روز سه شنبه مورخ ۹۵/۴/۱  و صنوف چهارم الی نهم روز یکشنبه مورخ ۹۵/۴/۶ از ساعت ۷ صبح الی ۱۲ ظهر توزیع می گردد. اولیای محترم می توانند در زمان یاد شده جهت دریافت کارنامه های دانش آموزان شان به مکتب مراجعه نموده و آن را دریافت نمایند.

نوت:

لازم به ذکر است که کارنامه های فقط بدست اولیا داده خواهد شد و به هیچ وجه بدست خود دانش آموزان داده نخواهد شد.

۳- رخصتی های تابستان از روز سه شنبه مورخ ۹۵/۴/۸ الی شنبه نهم اسد۱۳۹۵ به مدت یکماه اعلام می گردد.

اداره لیسه خصوصی رضوان

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

تیکت های انتخاباتی شورای دانش آموزی لیسه خصوصی رضوان

همزمان با شروع سال تعلیمی ۹۸، لیسه خصوصی رضوان زمان شروع ثبت نام برای ریاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *