برنامه سرلینی

۵

یکی از فوق برنامه های این مکتب برنامه سرلینی است که در هردوتایم صبح و عصر توسط خود شاگردان زیر نظر بخش فرهنگی مکتب اجراء می گردد.

در این برنامه که هر روز ۱۵ الی ۲۰ دقیقه قبل از شروع اولین زنگ درسی مکتب شاگردان لین می گردند شاگردان یک صنف بر اساس نوبت از قبل تعیین شده برنامه های ذیل را به ترتیب اجراء می کنند:

۱- اجرای برنامه ها توسط یکی از شاگردان به عنوان مجری برنامه.

۲- تلاوت آیات چندی از کلام الله مجید.

۳- شعر خوانی.

۴- مقاله

۵- لطیفه

۶- سرود

Û²Û°Û±ÛµÛ°ÛµÛ±Û¹_Û°Û·Û²Û°Û³Û±[۱]

۷- سلام نامه امام زمان عج

۸- دعای فرج

۹- صحبت تربیتی اخلاقی و نیز تذکرات انضباطی توسط مدیر مکتب ویا یکی از مسئولین ذیربط

لازم به ذکر است که غیر از بند۹بقیه برنامه های فوق طیق نوبت روز سه الی چهار تای از آنها اجراء می گردند.

 

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

لیسه رضوان در آینه زمان

بیش از ده سال است که از تاسیس این مرکز آموزشی می گذرد مرکزی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *