امتحانات سنجش۱

یکی از برنامه های ابتکاری لیسه خصوصی رضوان برگزاری امتحانات سنجش است که طی دو نوبت در طول سال  تعلیمی برگزار می گردد.

۱- امتحانات سنجش۱ که در چهار و نیم ماه اول سال تعلیمی در نیمه اول چهار ونیم ماه برگزار می گردد. و تماما بر اساس قانون امتحانات چهار و نیم ماهه شاگردان مورد سنجش قرار می گیرند. و در پایان هم نتایجی درست می شود و برای همه شاگردان کارنامه ای صادر می گردد.

۲- امتحانت سنجش۲ که در نیمه اول چهار ونیم ماه دوم برگزار می گردد و تماما بر اساس قانون امتحانات سالانه شاگردان مورد سنجش قرار می گیرند. و در پایان هم نتایجی درست می شود و برای همه شاگردان کارنامه ای صادر می گردد.

 

Û²Û°Û±ÛµÛ°ÛµÛ°Û¹_Û±Û´Û°Û±Û³Û¹[۱]هدف از این امتحانات:

۱- مرور درس ها توسط شاگردان و اماده شدن برای امتحانات چهار و نیم ماهه و سالانه.

۲- کشف نقاط قوت و ضعف شاگردان و چاره اندیشی برای جبران ضعف های مشهود.

۳- آشنایی کامل شاگردان نسبت به برنامه های امتحانات چهار و نیم ماهه  وسالانه و جدی قلمدادنمودن هریک.

و..

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

لیسه رضوان در آینه زمان

بیش از ده سال است که از تاسیس این مرکز آموزشی می گذرد مرکزی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *