رئیس جمهور محمد اشرف غنی گفت که حکومت جدید، برنامه کامل و دقیقی برای ایجاد تحول دارد و روی «برنامهٔ ملی زیربنا» کار می‌کند.

و به نقل از خبرنامه دفتر مطبوعاتی رئیس جمهور، محمد اشرف غنی در دیدار با «یاسوشی میساوا» معاون نمایندهٔ ویژه جاپان  در امور افغانستان و پاکستان ضمن بیان اولویت‌های حکومت در زمینه‌های تامین امنیت، ایجاد و تحکیم حکومتداری خوب و رشد اقتصادی، گفت که حکومت جدید افغانستان اجندای کامل و دقیقی برای ایجاد تحول دارد.

غنی خاطرنشان کرد: «ما به اصلاحات بنیادی در سیستم معاشات پولیس ملی و آوردن شفافیت و حسابدهی، متعهد هستیم.»

رئیس جمهور غنی اضافه کرد: «حکومت افغانستان، بالای “برنامه ملی زیربنا” کار می‌کند و از حکومت جاپان می‌خواهد که در زمینهٔ ایجاد فرصت‌های شغلی با افغانستان، همکاری نماید.»

رئیس جمهور همچنین تمنیات نیک خود را به رهبری حکومت جاپان ابراز نمود و از کمک‌های آن کشور به افغانستان در عرصه‌های مختلف بخصوص پولیس ملی، تشکر کرد.

در مقابل، یاسوشی میساوا تشکیل حکومت جدید و انتقال مسالمت آمیز و دموکراتیک قدرت را در افغانستان، تبریک گفت.

وی از دیپلماسی و سیاست خارجی فعال افغانستان قدردانی کرد و از تعهد درازمدت کشورش در راستای کمک و همکاری با افغانستان اطمینان داد.

معاون نمایندهٔ ویژه جاپان برای افغانستان و پاکستان گفت که چاپان، در کنار افغانستان بوده و به «برنامهٔ خودکفایی افغانستان» نیز کمک خواهد کرد.

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق

مجدد چک کنید

لیسه رضوان در آینه زمان

بیش از ده سال است که از تاسیس این مرکز آموزشی می گذرد مرکزی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *