قوانین و مقررات سال تعلیمی۱۳۹۴

بسم الله الرحمن الرحیم

  • حضور در مکتب درتایم صبح رأس ساعت ۶و ۳۰ صبح– شروع مراسم صبحگاه ۶/۴۵ صبحخاتمه صنف ها ۱۱/۵الی۱۲می باشد و تایم بعد از ظهرراس ساعت ۱۲ و۳۰شروع مراسم عصرگاهی ۴۵/۱۲- خاتمه صنف ها۵/۵ الی ۶ می باشد.
  • در صورت بروز مشکل (اعم از بیماری و سایر مشکلات ) برای دانش آموز باید تا ساعت ۳۰/۸ صبح و ۲ عصر توسط ولی باشماره تلفن ۰۷۷۵۷۸۷۰۳۵ به مکتب اطلاع داده شود و در روز مراجعه ارائه مدرک توسط دانش آموز الزامی در غیر اینصورت با دانش آموز برخورد خواهد شد .
  • هرگونه تأخیر ، بی نظمی سر صنف داخل مکتب ،پوشش و ظاهر نامناسب(اعم از شلوار و پیراهنلی و زننده-دمپایی-مدل مو و خط ریش(نمره ۲۰جهت مو)-ژل روغن زدن مو و ….) غیبت غیر موجه ، درگیری ، در دفتر انضباطی  احضار ولی و کسر ۲۵/۰ از نمره انضباط درج در پرونده تعلیمی و در نهایت در صورت تکرار اخراج از مکتب .
  • دانش آموزان حق خروج از مکتب را بدون هماهنگی نداشته و چونتا ساعت ۱۲ و ۶ عصر صنف ها دایرمی باشد آوردن تغذیه و خوراکی ممنوع  می باشد
  • بخاطر پرسش و امتحانات مستمر هر روز دانش آموزباید۳ساعت مطالعه مفید داشته باشد در غیر اینصورت هرگونه کوتاهی اولیاء دانش آموز باید جوابگو باشند .
  • سرکشی و نظارتبر وضعیت تعلیمیدانش آموز توسط اولیاء از مکتب الزامی است .
  • نظارت وتکمیل برنامه مطالعاتی اعلام شده در دفترچه پیوند با رضوان توسط ولی محترم .

درباره مدیریت سایت

او متولد1345شمسی است و در دیار سنائی غزنوی دیده به جهان گشوده است. در سال 1391مدرک کارشناسی ارشد( ماستری اش) را در رشته الیهیات در مشهد مقدس به اتمام رسانده و پایان نامه اش را در همین سال تحت عنوان"سعادت و رستگاری از منظر قرآنکریم" دفاع نموده و جزء پایان نامه های برتر سال معرفی شده است. و همزمان با آن در شهر مزار شریف مستقر شده و رحل اقامت افکنده است. او مدت چهار سال و اندی مدیریت لیسه عالی مهر2 در مزار شریف را بر عهده داشته و همزمان با آن در سال 1391 مکتب خصوصی رضوان را نیز تاسیس و راه اندازی نموده و جواز فعالیت آن را از وزارت معارف دریافت کرده و از آن روز تا کنون خود مدیریت این مکتب را بعهده داشته و در خدمت دین، مردم و جامعه اش قرار گرفته است. در کنار این مسئولیت مسئولیت های دیگر نیز بر عهده داشته است که مهمترین آنها عبارتند از: 1. ریاست اتحادیه مکاتب خصوصی ولایت بلخ از سال 1396 تا کنون. 2. تدریس در دانشگاه های رهنورد و ابن سینا 3. برگزاری دوره های اخلاقی و عقیدتی برای دانشجویان شهر مزار شریف 4. انجام رسالت های تبلیغی در قالب سخنرانی و .. 5. اتجام کارهای فکری و فرهنگی و... به امید آنکه به خوبی بتواند به وظایف و تکالیف شرعی و دینی اش بیش از پیش عمل نموده و افتخار خدمتگزاری را داشته باشد. یا حق