خانه / اخبار / پیروزی تیم کریکت افغانستان بر اسکاتلند در رقابت های جام جهانی
پیروزی تیم کریکت افغانستان بر اسکاتلند در رقابت های جام جهانی

پیروزی تیم کریکت افغانستان بر اسکاتلند در رقابت های جام جهانی

 تیم ملی کریکت کشورمان صبح امروز در سومین دیدارش در رقابتهای جام جهانی کریکت، اسکاتلند را شکست داد. پیروزی افغانستان در این دیدار، در اواخر بازی رقم خورد. در این دیدار که از ساعت ۲ بامداد امروز بوقت کابل در استرالیا برگزارشد، ابتدا بازیکنان اسکاتلند بازی را شروع کرده و توانستند در پایان ۵۰ آور تعیین شده با خارج شدن ۸ بازیکن، ۲۱۰ دوش را بدست آورده و ۲۱۱ دوش را بعنوان هدف نهایی به افغانستان تعیین کنند. درادامه نوبت توپ زدن به افغانستان رسید. در این مرحله، بازیکنان اسکاتلند که نتوانسته بودند هدف خوبی را به افغانستان تعیین کنند، سعی داشتند تا از طریق خارج کردن بازیکنان افغانستان مانع از دسترسی بازیکنان کشورمان به هدف تعیین شده شوند. آنها دراین امر تاحدودی موفق هم بودند. تا اواخر آور۳۰، ۸ بازیکن افغانستان از زمین بازی خارج شد و شانس کشورمان روبه کاهش رفته بود. سمیع الله شینواری بعنوان بازیکن نهم وارد میدان شد، او در بدو ورود با زدن ۳ ضربه ۶ امتیاز، نقش زیادی در موفقیت تیم و بهبودی روحیه بازیکنان داشت. در توپ چهارمی که وی زد بازیکن اسکاتلند توپش را گرفت و سمیع الله مجبور به ترک میدان شد. امیدهای افغانستان به اخرین بازیکنش یعنی شاپور زدردان رسید. این بازیکن در نهایی توانست با یک ضربه چهار امتیازی در سومین توپ آخرین آور بازی، هدف تعیین شده را تکمیل کند. تیم کشورمان در دوبازی گذشته خود مقابل تیمهای سریلانکا و بنگلادش شکست خورده بود. بر همین اساس رئیس جمهور غنی پیروزی ملی پوشان کریکت را  نیز تبریک گفت.

بازی بعدی افغانستان ۴ مارچ مقابل استرالیا یکی از میزبانان این جام خواهد بود.( ارسالی توسط سید رضاحسینی نطاق تلویزیون تمدن.)

با تشکر فراوان از ایشان.

 تیم ملی کریکت کشورمان صبح امروز در سومین دیدارش در رقابتهای جام جهانی کریکت، اسکاتلند را شکست داد. پیروزی افغانستان در این دیدار، در اواخر بازی رقم خورد. در این دیدار که از ساعت ۲ بامداد امروز بوقت کابل در استرالیا برگزارشد، ابتدا بازیکنان اسکاتلند بازی را شروع کرده و توانستند در پایان ۵۰ آور …

مشاهده بازنگری

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا