خانه / اخبار / افتتاح نمایندگی خانه رباتیک افغانستان در ولایت بلخ
افتتاح نمایندگی خانه رباتیک افغانستان در ولایت بلخ

افتتاح نمایندگی خانه رباتیک افغانستان در ولایت بلخ

مراسم افتتاح اولین خانه رباتیک در ولایت بلخ

لیسه خصوصی رضوان با همت و تلاش مدیریت محترم جناب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم مرتضوی در ابتداس سال تعلیمی ۹۸ خانه رباتیک ولایت بلخ را راه اندازی نمود.

در مراسم افتتاحیه که با اشتراک رئیس خانه رباتیک افغانستان، رئیس معارف ولایت بلخ، رؤسای مکاتب خصوصی و دولتی، خانواده های شاگردان برگزار شد هر یک از سخنرانان جناب اقای سید ابراهیم مرتضوی رئیس دفتر نمایندگی خانه رباتیک افغانستان در ولایت بلخ و همچنین موسس و بنیانگذار شبکه تعلیمی رضوان و آقایان محمود رضایی رئیس خانه رباتیک افغانستان و مهندس محمد رضا رضایی مدیر عمومی خانه رباتیک افغانستان به سخنرانی پرداخته و از اهمیت خانه رباتیک و فواید آن سخن گفتند.

در لابه لای مراسم افتتاحیه گروه سرود رضوان و تیم متن خوانی سه زبانه( انگلیس، پشتو  فارسی)  به ایراد برنامه پرداختند و به این مراسم رنگ و بوی فرهنگی خاصی بخشیدند.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاه عکسی تحت عنوان دست آوردهای لیسه خصوصی رضوان برگزار گردید و در نهایت از ربات انسان نمایی که توسط خانه رباتیک افغانستان ساخته شده بود رونمایی به عمل آمد که مورد استقبال عموم اشتراک کنندگان قرار گرفته و خانه رباتیک ولایت بلخ رسما افتتاح گردید.

 

 

مراسم افتتاح اولین خانه رباتیک در ولایت بلخ لیسه خصوصی رضوان با همت و تلاش مدیریت محترم جناب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم مرتضوی در ابتداس سال تعلیمی ۹۸ خانه رباتیک ولایت بلخ را راه اندازی نمود. در مراسم افتتاحیه که با اشتراک رئیس خانه رباتیک افغانستان، رئیس معارف ولایت بلخ، رؤسای مکاتب خصوصی …

مشاهده بازنگری

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا