خانه / اخبار / اخبار مکتب / تجلیل از ولادت امام زمان(عج)
تجلیل از ولادت امام زمان(عج)

تجلیل از ولادت امام زمان(عج)

۱۸۴۲۵۰۳۳_۳۱۵۲۲۱۵۲۸۹۱۲۱۶۰_۲۰۰۷۰۹۰۶۲۴۵۹۰۹۶۲۲۱۲_n

لیسه خصوصی رضوان باز هم حماسه آفرید.
در ۱۵ شعبان المعظم ۱۴۳۸ ق. مدرسه رضوان یک بار دیگر از ولادت با سعادت حضرت ولیعصر ارواحناه فداه تجلیلی به عمل آوردند و با حضور اساتید و اندیشمندان حوزه و دانشگاه مدیران مدارس عصری و حوزه ای متنفذین و شخصیتهای علمی فرهنگی و اجتماعی و همچنین والدین دانش آموزان و دانش آموزان در دو تایم جدا گانه برنامه های ذیل را ارائه کردند:
در این برنامه ها ابتداء جلسه با تلاوت آیات چندی از کلام الله مجید آغاز گردید و در ادامه آن دانش آموزان هرکدام به ترتیب به خواندن مقاله به زبان فارسی و انگلیسی، شعر، مداحی و.. پرداختند که مورد توجه و تشویق حاضران قرار گرفتند.
در ادامه برنامه ها در تایم بعد از ظهر گفتمانی هم اجراء گردید که با حضور کار شناسان هریک: حجج اسلام: اقایان علی احمد حلیمی مسئول و مدیر مدرسه علمیه ثقلین، سید شاه حسین موحدبلخی شاعر و استاد حوزه و دانشگاه و اینجانب (سیدابراهیم مرتضوی مدیر مسیول مدرسه رضوان) با مجری گری محمد امین حبیبی تبار طلبه و دانشجوی سال سوم حقوق و علوم سیاسی و همچنین مسئول فرهنگی مدرسه رضوان به سوالات ذیل جواب داده شد.

الف) علت غیبت امام زمان چیست و مشخصه های حکومت امام زمان عج بعد از ظهور و در زمان حضور حضرت کدام است؟(مرتضوی)
ب) وظایف ومسئولیت های ما منتظران امام زمان در زمان غیبت آن حضرت چیست ؟ و چرا درمیان ائمه معصومین ( ع ) امام زمان مصداق عدالت گستر جهان معروف است ؟(موحدی)
ج) دیدگاه مذاهب اربعه اهل سنت پیرامون مسئله مهدویت چیست ؟ آیا امام زمان در حاضر دارای زن و فرزند و فامیل است یا خیر و اگر هست در کجا زندگی می کنند و آیا ما می توانیم به ایشان دسترسی داشته باشیم؟ چه طوری؟(حلیمی)
این برنامه که از ابتکارات مدرسه رضوان بود و برای بار دوم اجراء گردید خیلی مورد توجه و تشویق حاضران و خانواده ها قرار گرفت و ایشان خواستار ادامه آن در مناسبت های دیگر هم شدند.
پایان بخش برنامه سخنرانی جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای سید محمد موسوی مسئول نمایندگی مرکز فعالیت های تبیان در مزار شریف بود که با سخنان خوب و اندیشمندانه اش مستمعین شان مستفیض ساختند.
این برنامه با پذیرایی از مهمانان خاتمه پیدا کرد.

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۶۴۲۲۴

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۷۵۵۲۵

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۸۲۴۲۲

۱۸۴۴۷۴۴۷_۳۱۵۲۲۱۴۶۸۹۱۲۱۶۶_۷۸۹۳۳۲۱۱۸۸۶۸۱۸۷۴۹۴۱_n

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۶۵۴۲۵

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۷۵۱۱۸

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۶۳۵۰۷ - Copy

۲۰۱۷۰۵۱۳_۱۸۳۵۳۱

DSCN1753

DSCN1755

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا