خانه / اخبار / اخبار مکتب / تجلیل از استادان لیسه خصوصی رضوان در پایان سال تعلیمی۱۳۹۵
تجلیل از استادان لیسه خصوصی رضوان در پایان سال تعلیمی۱۳۹۵

تجلیل از استادان لیسه خصوصی رضوان در پایان سال تعلیمی۱۳۹۵

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b1_%db%b1%db%b5%db%b1%db%b1%db%b5%db%b1

یکی از فعالیت های مهم بخش فرهنگی لیسه خصوصی رضوان در پایان سال تحصیلی ۱۳۹۵  شرکت در دومین نمایشگاه اخوت بود که از سوی دفتر فرهنگی اجتماعی تبیان در مزار شریف برگزار گردیده بود. در این نمایشگاه که به مدت یکهفته ادامه داشت علاوه بر اشتراک ده ها آثار در قالب خطاطی، کار دستی، عکاسی و.. که از سوی هنرمندان این شهر ارائه گردیده بود، بیش از ۱۵ غرفه توسط تعدادی از مراکز فرهنگی و اموزشی مهم این شهر  نیز جهت به نمایش گذاشتن فعالیت ها و توانمندیهای خود با محوریت اخوت بین شیعه و سنی زده شده بود که لیسه خصوصی رضوان نیز به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و آموزشی غرفه ای را به خودش اختصاص داده بود.

در این غرفه دهها اثار هنری و فرهنگی توسط دانش اموزان و اساتید این مجتمع فرهنگی و آموزشی ارائه گردید که توجه بازدیدکنندگان و مسولین این شهر را به خود جلب نموده و تحسین ایشان را به همراه داشت. بر این اساس، بر خود لازم دیدیم تا ضمن ارج نهادن به مقام شامخ معلم و قدر دانی از زحمات یکساله استادان و پرسنل خویش و همچنین تقدیر از زحمات ایشان در برپایی این نمایشگاه جلسه ای را با حضور مسوول محترم بخش فرهنگی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران جناب اقای استاد  علی غلامی برگزار نموده و با اهداء تحایف و لوح تقدیر از ایشان ابراز رضایتمندی و اظهار تشکر نماییم.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b2%db%b2%db%b1_%db%b1%db%b5%db%b4%db%b0%db%b1%db%b1

یکی از فعالیت های مهم بخش فرهنگی لیسه خصوصی رضوان در پایان سال تحصیلی ۱۳۹۵  شرکت در دومین نمایشگاه اخوت بود که از سوی دفتر فرهنگی اجتماعی تبیان در مزار شریف برگزار گردیده بود. در این نمایشگاه که به مدت یکهفته ادامه داشت علاوه بر اشتراک ده ها آثار در قالب خطاطی، کار دستی، عکاسی …

مشاهده بازنگری

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا